Oferta

Drukuj

Księgarnia Św. Wojciecha mieści się  w Poznaniu przy pl. Wolności 1 (narożnik al. K. Marcinkowskiego i pl. Wolności).                                                                           

Jesteśmy jedną z najstarszych księgarni funkcjonujących na terenie Poznania. Profil księgarni jest zgodny z charakterem i misją firmy - Drukarni i Księgarni Świętego Wojciecha, w ramach której działamy, a jednocześnie odpowiada zainteresowaniom mieszkańców naszego miasta.

W swojej ofercie mamy:

1. Dział książek - naszym Klientom oferujemy literaturę: teologiczną, szeroki wybór różnych wydań Pisma Świętego, katechizmy do nauki religii i podręczniki metodyczne, modlitewniki, poradniki rodzinne, beletrystykę, książeczki dla dzieci, słowniki i encyklopedie.

2. Dział dewocjonaliów - polecamy bogaty asortyment artykułów związanych z sakramentami Chrztu Świętego, Komunii Świętej, Bierzmowania, laurek na każdą okazję, ikon i obrazów o tematyce religijnej, malowanych ręcznie, wykonanych w srebrze, w drewnie; różańców, kielichów, monstrancji, ampułek, świec liturgicznych, a nawet wina mszalnego.

3. Dział muzyczny - w tym dziale oferujemy muzykę:  religijną, klasyczną, jazzową i inną. Ponadto posiadamy edukacyjne programy komputerowe, śpiewniki religijne, biesiadne, dziecięce, a także różnego rodzaju słuchowiska i rozważania na kasetach i płytach.

Oferujemy również sprzedaż wysyłkową, którą prowadzi księgarnia internetowa www.mojeksiazki.pl.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni - spotkacie się w niej Państwo z miłą i fachową obsługą.